, ! .

»  »  » 

91 109 109

1

http://s2.uploads.ru/oTC4y.png

11   ( -). mik6724@yandex.ru ! ; -

, ? , ?
, -
-
!
,
- 8-10 , - 11 , !.

, - ( 1 2- ). , - . , .
- . 2 2 . . .
: 11
[color=green]

[color=green]
. . , .

( ) , , , , .

( ) , , . .

( ) .  ;; ; ; ; () .

,
( ) , . , .

, , .

() , , , , , .

, .

( ) , , , ().

( ) , . .

( ) , , , ( ). , .

, .

,- , ( ). - , , . ,, , ( ) . , , : , , ( , , . - ).
  :
1) ( ; - );
2) ,- , - ( ) : " " 2 - , ! ( ) , , 2-3 ( 5) , !
3) ,: 3 ( !)- - , , - , ( , ); - .
, ,- ( , , , !)
, " " : 11 2) 3) ?- (. !)
"- "

100% . 19000 11 31 2017 -
mik6724@yandex.ru

91

- 13 . .

92

- - - -: ( 13 ).

93

1 , . . 14 ( , . ).

94

11 ,, ; 13 14 .
1-

95

- - 1.1.2017 (1 )

96

14 ( 31.12.2017 - . 1- )

97

14 ( 10-11 ...) 25000

98

1.1.2018 14 55500 , ( ) 14 = 50

99

14 -
-- .

100

İTHAF ZƏRDÜŞTİLİK KEÇİRİLİR UZAQDAN 14 14 zərdüştiliyin (HEÇ bir GÖRÜŞ OFF-). mik6724@yandex.ru DİQQƏT! ÜÇÜN OLMAQ lazım DEYİL, SƏNƏTKAR SLATS; və t d çünki - tamamilə müstəqil metodologiyası
İTHAF VERİLİR HÜQUQU İLƏ HƏSR DİGƏR - BU, SİZƏ SƏRF EDİR, ÜÇÜN HƏLƏ DƏ PUL QAZANMAQ
Yorğun yaşaya bir-birini məbləğdən, adi yoxsulluq? işləyirsən yalnız kreditlər, qul kimi azn ?
İstəyirsən ki, sənin bütün arzularını kimi Qazprom - tez və gözəl
Ali Sehrli Tanrı - Portal Zərdüştiliyin
Sehrli çubuq hər hansı bir vəziyyətdə indi edəcək və mən SƏNİ!
Ol Sahibi öz həyat və buyurun SEÇİLMİŞ TORPAQ
ƏN TAM İTHAF ZƏRDÜŞTİLİK - ADƏTƏN HƏSR 8-10 KANALLARI ZƏRDÜŞTİLİK,BİZDƏ İSƏ 14 kanalları zərdüştiliyin fərq hiss!. əlavə
Bütün tezlik və bir-birimizi
Zərdüştilik tələb edir təcrübə, əsas xüsusiyyəti Zərdüştlik - bu, tez nəticə (1 gündən artıq 2-iki ay). İstifadə həlli üçün müxtəlif vəzifələri tələb edən iş ilə səbəb-nəticə istintaq əlaqələri. Bu, hər şeydən əvvəl CƏLB edilməsi PUL VƏ UĞURLAR.
Tezlik ilə işləyən kütləsi səbəb-nəticə istintaq əlaqələri. İcrasına istək gedir, 2 saat artıq 2 aydır. Bir şam bir istək. İstək olmalıdır real.
Kanallar zərdüşt ki, Siz edəcəyik : 12 kanalları+ 1 MİSTİK KANAL ZƏRDÜŞTİLİYİN
[color=green]
(İŞIQ): ; gücləndirir;genişləndirir və təqdis məkanı;; doldurulması otlar.
ZAMAN İTHAF KANAL VERİLİR, HƏMÇİNİN İTHAF

universal tezlik. İşləyir icrası üçün hər hansı bir istək. Əlamətidir ki, bu istəyi qəbul tüklərim tikan tikan. ZAMAN İTHAF KANAL VERİLİR, HƏMÇİNİN İTHAF

(Xoşbəxtlik ilahəsi) xoşbəxtlik, əmin-amanlıq evi, tale, bəxt, rifah.

(Su ilahəsi) qoruyacaqdır daşqın, zəlzələ, quraqlıq və digər təbii fəlakətlər və onlarla bağlı bəlalar evində və səyahət zamanı. İşləyir, hava.

(Allah müharibəsi) DÖYÜŞ KANAL. Müdafiə düşmən;hücum; ; cəlb edilməsi; pul; müalicə (qovulması) .
NAHİD,
(Məhəbbət ilahəsi) gətirir evə xoşbəxtlik, firavanlıq və təsəlli. Alır sonsuzluq yox, əgər üçün .

işləyir, hər hansı bir müdafiə, o cümlədən sıçrayış kömək edir müalicəsində dövlət elmi tədqiqat mərkəzində.

(Ay) müalicə , uşaq və xəstəlikləri səbəb qadın enerji, rədd yuxusuzluq var qoca, sleepwalking olunur, depressiya.

mənzillərin təmizlənməsi, sevgi.

(Cin şəhvət) bitki tezliyi, demon, tətbiq edilə bilər: aldatmaq üçün kişi (qadın).

(Dini ölü) məhv , vergi kollektor və səs-küy mənzil. İstifadə nadir hallarda.

(Allah pis) ziyan vurulması, canlılar, ruhu, heç bir iş (yaxın ). İstifadə etməyin daha bir dəfə, daha yaxşı, ümumiyyətlə, istifadə etmək.
MİSTİK KANAL ZƏRDÜŞTLİK - GİZLİ KANAL ZƏRDÜŞTİLİK ÜÇÜN ARZULARIN
14 kanal zərdüştlik - ağ sehrli; sehrli, GİZLİ BİLİK ZƏRDÜŞTİLİYİN
Zamanı yaxşı tezlik zərdüştiliyin qurulması tələb olunmur.
Almaq üçün bütün nemətlərin Tanrıların təcrübəsi və Tanrıça zərdüşt mənə Ode Tanrı Zərdüştlik-bu artıracaq fiə Sizin təcrübə zərdüşt dəfələrlə!!!Ode kifayət qədər oxumaq 7 gün ardıcıl,sonra 1 ay.
ODE, MƏNİM SALINIB GÜCLÜ ARCHETYPES verilir və o, xüsusi bir yol kimi rus nağılları (s f o, belə bir sadə kimi görünür: əslində bu, enerji-məlumat matrix - activator,daha deyə bilmərəm - mübarizə məqsədi ilə plagiarized!) Bu hədiyyə də mən verəcəyəm mənim alıcılara bu portal+bağışlayıram yeni (əldə mənə təcrübəsi Tanrı Zərdüşt vasitəsilə və düşüncə) üçün əməli ehtiyacları - qədər ...- Gizli təcrübə-mərasimlər İcra Zərdüşt!
Belə ki,zərdüştilik-qədim SEHRLİ planet Earth,deməli, Gücü (onunla bilərəm yalnız müqayisə pul və Enerji Sevgi).Onun kökü an yaranması, Atəşkəs və Oda ibadət kimi -bədii filmləri çəkilmişdir aspekti, Allah Yer üzündə onun himayəsinə, Gücü və imkanı yaşamaq. İndiyə qədər bir çox dinlərdə,bütün, sehrli istifadə yanğın, ilə işləyirik yanğın kimi link arasında dünya Tanrıların Zərdüştiliyin ( dünya) və dünya insanları. sayəsində portal yanğın həyat,enerji Tanrı və bu olurlar vahid bütöv ilə başlamaq gedən bütün enerji kir: korlanması, , lə ' nət (köməyi ilə olar və xilas,amma sehr dərhal deyirəm tələb edir ki, böyük enerji səviyyəsi və gücü, iradəsi, t. üçün ətir pis var şüur ola bilər ki, müqavimət zaman onları məhrum enerji yemək- insan).
zərdüştilik işləyir qərarı hər HANSI bir həyati problemlər:
1) sağlamlıq (bu məqsəd üçün və və və və istifadə etmək olar; -İlahəsi ay gözəl işləyir xəstəliyi ilə daxili orqanları);
2) biznes,pul - həyat göstərir ki, kanallar zərdüşt verir, çox yaxşı rezerv-tat (və sürətli) hissəsi ilə cəlb edilməsi, pul: ənənəvi olaraq "pul üçün cavab verir" 2 kanal - və , AMMA! mənim təcrübə və təcrübələr bu sahədə (öz üzərində və müştərilər) göstərdi ki, pul məqsədləri bəzən ağılla sərf işləri ilə spektri enerji zərdüştiliyin ki, sizin pul sms Kosmosa çatdı dəfələrlə sürətli və siz heç bir nəticə gözləyirdik 2-3 ay (maksimum 5)məhz cəldlik lazımi mənə nəticə seçdim, zərdüştilik, vaxtilə və yanılmadım, şöhrət Tanrı zərdüştilik üçün göstərdiyi yardım!
3) sevgi cinsi: burada istifadə etmək olar, ən azı, 3 kanal (ətraflı sonra verilir ithaf!)- bir sıra tətbiqi - cəlb etmək, sevgi, doğum və sağlam körpə, cinsi ehtirası - gücləndirilməsi, libido artırılması, şəhvət (həm kişi, həm də qadın); boşanma kimsə sex, sürətli rejimi.
Sərhəd və məhdudiyyətlərə, eləcə də həyata keçirilməsi imkanlarını öz yuxusu,-yoxdur (hətta cəhd edə bilərsiniz artırmaq sinə üzvü və ya, əgər bu işə qoşulmaq və şüur və şüuraltı nəql, bir nəticə təminat verə bilməz, bu zaman yalnız bir məsələ!)
QISACA olmasın dənli baş siyahısını burada nə daxil "paketi alıcı" parametrləri Zərdüştilik: 14 kanalları TANRI VƏ TANRIÇA ZƏRDÜŞT 2) konfiqurasiya 3) mənim cavablar ?-s nəzəriyyəsi və təcrübəsində Zərdüştiliyin (s e sonra ithaf mən və kömək etməyə hazırdır şurası tərəfindən müştəriyə!)
NƏTİCƏLƏRİ ÜÇÜN ƏLAQƏLƏRİ MƏSULİYYƏT DAŞIYIR ÖZÜ "möcüzə-vay şagird" (bax əlavə məlumat kitablar banisi Petrova, həmçinin kitab görkəmli xadimlərinin bu sistemi biz.L. və E. Bağırova bu hesabına) bax MÜTLƏQ MƏNİM MƏQALƏ QARŞISINDA : MƏNİM HAQQINDA TARİXİ QƏRAR
UZAQDAN İTHAF mik6724@yandex.ru
BİR KANAL ZƏRDÜŞT HƏSR YALNIZ YANVARINDA; DEKABR
XİDMƏT VERİLİR 100% . İTHAF VERİLİR HÜQUQU İLƏ HƏSR DİGƏR - BU, SİZƏ SƏRF EDİR, ÜÇÜN HƏLƏ DƏ PUL QAZANMAQ 14 ZƏRDÜŞTİLİYİN
mik6724@yandex.ru əlavə ayrı blokunun ithaf YER QÜVVƏLƏR ZƏRDÜŞT nömrəli planet Earth - ətraflı ödənildikdən sonra 14 . Analoqu yoxdur. 50 min rubl

101

23 59 14 . mik6724@yandex.ru

102

: 14000 14
1 mik6724@yandex.ru

103

1 2017 50000 14 .
1.06.2017 : 14 ( ). : mik6724@yandex.ru

104

14 -

105

1.1.2018 70